| CAMPBELL Soup Company, CAMPBELL'S Fat Free Turkey Gravy | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, CAMPBELL'S Red and White, Curly Noodle Soup, condensed | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, CAMPBELL'S Au Jus Gravy | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, SWANSON BROTH, Certified Organic Vegetable Broth | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, PACE, Traditional Refried Beans | 0.000g |
| SILK Banana-Strawberry soy Yogurt | 0.000g |
| Wine, non-alcoholic | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, PACE, Green Taco Sauce | 0.000g |
| Gelatin desserts, dry mix, prepared with water | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, CAMPBELL'S SELECT Soup, Minestrone Soup | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, PACE, Diced Green Chilies | 0.000g |
| Cranberry juice cocktail, frozen concentrate | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, PACE, Salsa Verde | 0.000g |
| Sour cream, fat free | 0.000g |
| Frozen novelties, ice type, lime | 0.000g |
| SILK Light Chocolate, soymilk | 0.000g |
| Sauce, barbecue | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, PACE, Triple Pepper Salsa | 0.000g |
| Alcoholic beverage, wine, dessert, dry | 0.000g |
| Cereals ready-to-eat, GENERAL MILLS, COCOA PUFFS | 0.000g |
| Water, tap, drinking | 0.000g |
| Sauce, worcestershire | 0.000g |
| Lemon juice, raw | 0.000g |
| Fruit punch drink, without added nutrients, canned | 0.000g |
| Carbonated beverage, cola, with higher caffeine | 0.000g |
| Grape drink, canned | 0.000g |
| Carbonated beverage, SPRITE, lemon-lime, without caffeine | 0.000g |
| Babyfood, fruit, plums with tapioca, without ascorbic acid, strained | 0.000g |
| Babyfood, fruit, applesauce, junior | 0.000g |
| Gelatin desserts, dry mix, reduced calorie, with aspartame, no added sodium | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, CAMPBELL'S CHUNKY Soups, Hearty Vegetable with Pasta Soup | 0.000g |
| Carbonated beverage, low calorie, cola or pepper-type, with aspartame, without caffeine | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, PACE, Dry Taco Seasoning Mix | 0.000g |
| Carbonated beverage, cola, without caffeine | 0.000g |
| Cranberry-apple juice drink, low calorie, with vitamin C added | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, V8 Vegetable Juice, V8 Picante | 0.000g |
| Sports drink, fruit-flavored, low calorie, ready-to-drink | 0.000g |
| Water, tap, municipal | 0.000g |
| Gelatin desserts, dry mix | 0.000g |
| Salad dressing, sweet and sour | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, CAMPBELL'S SOUP AT HAND, 25% Less Sodium Classic Tomato | 0.000g |
| Tea, instant, unsweetened, powder, decaffeinated | 0.000g |
| Babyfood, fruit, plums with tapioca, without ascorbic acid, junior | 0.000g |
| WORTHINGTON Saucettes, canned, unprepared | 0.000g |
| Carbonated beverage, chocolate-flavored soda | 0.000g |
| Candies, divinity, prepared-from-recipe | 0.000g |
| Pie fillings, apple, canned | 0.000g |
| Vinegar, cider | 0.000g |
| Drink mix, QUAKER OATS, GATORADE, orange flavor, powder | 0.000g |
| Syrups, sorghum | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, CAMPBELL'S Red and White, 25% Less Sodium Tomato Soup, condensed | 0.000g |
| Tea, ready-to-drink, LIPTON BRISK iced tea, with lemon flavor | 0.000g |
| Sports drink, PEPSICO QUAKER GATORADE, GATORADE, fruit-flavored, ready-to-drink | 0.000g |
| Alcoholic beverage, distilled, vodka, 80 proof | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, PACE, Tequila Lime Salsa | 0.000g |
| Babyfood, dessert, peach cobbler, junior | 0.000g |
| Gelatin desserts, dry mix, reduced calorie, with aspartame, added phosphorus, potassium, sodium, vitamin C | 0.000g |
| Tea, instant, unsweetened, powder | 0.000g |
| Carbonated beverage, low calorie, other than cola or pepper, with aspartame, contains caffeine | 0.000g |
| Puddings, vanilla, ready-to-eat, fat free | 0.000g |
| Orange-flavor drink, breakfast type, powder, prepared with water | 0.000g |
| Soup, beef broth, bouillon, consomme, prepared with equal volume water | 0.000g |
| Leavening agents, cream of tartar | 0.000g |
| Honey | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, PACE, Thick & Chunky Salsa | 0.000g |
| Babyfood, fruit, bananas and pineapple with tapioca, strained | 0.000g |
| SILK Vanilla soy yogurt (single serving size) | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, FRANCO-AMERICAN Fat Free Slow Roast Chicken Gravy | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, PACE, Lime & Garlic Chunky Salsa | 0.000g |
| Lemonade, low calorie, with aspartame, powder, prepared with water | 0.000g |
| Puddings, chocolate, ready-to-eat, fat free | 0.000g |
| Candies, hard, dietetic or low calorie (sorbitol) | 0.000g |
| Jerusalem-artichokes, raw | 0.000g |
| Cereals, NESTUM, prepared with water | 0.000g |
| Sugars, granulated | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, CAMPBELL'S Red and White, Chicken Broth, condensed | 0.000g |
| Cereals ready-to-eat, GENERAL MILLS, GENERAL MILLS Berry Burst CHEERIOS, all flavors | 0.000g |
| Syrups, table blends, pancake | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, CAMPBELL'S Fat Free Beef Gravy | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, V8 Vegetable Juice, Low Sodium V8 | 0.000g |
| Cocoa, dry powder, unsweetened, HERSHEY'S European Style Cocoa | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, FRANCO-AMERICAN Slow Roast Beef Gravy | 0.000g |
| Cranberry-apricot juice drink, bottled | 0.000g |
| Carbonated beverage, cola, contains caffeine | 0.000g |
| Cereals, ready-to-eat, Kraft, Post Selects Cranberry Almond Crunch | 0.000g |
| Babyfood, juice, pear | 0.000g |
| Yeast extract spread | 0.000g |
| Alcoholic beverage, wine, dessert, sweet | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, V8 V. FUSION Juices, Acai Berry | 0.000g |
| Orange-flavor drink, breakfast type, low calorie, powder | 0.000g |
| Cheese, mozzarella, nonfat | 0.000g |
| Cereals ready-to-eat, GENERAL MILLS, COOKIE CRISP | 0.000g |
| WORTHINGTON Vegetable Steaks, canned, unprepared | 0.000g |
| Alcoholic beverage, wine, table, all | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, CAMPBELL'S Red and White - Microwaveable Bowls, Tomato Soup | 0.000g |
| Leavening agents, baking powder, double-acting, sodium aluminum sulfate | 0.000g |
| QUAKER OATS, PROPEL Fitness Water, fruit-flavored, non-carbonated | 0.000g |
| Sweeteners, tabletop, fructose, dry, powder | 0.000g |
| CAMPBELL Soup Company, PACE, Spicy Jalapeno Refried Beans | 0.000g |
| SILK Black Cherry soy Yogurt | 0.000g |