| Clam and tomato juice, canned | 0.000g |
| Apple cider-flavored drink, powder, added vitamin C and sugar | 0.000g |
| Coffee, brewed, espresso, restaurant-prepared, decaffeinated | 0.000g |
| Leavening agents, baking powder, double-acting, straight phosphate | 0.000g |
| Cereals ready-to-eat, GENERAL MILLS, APPLE CINNAMON CHEERIOS | 0.000g |
| Egg, white, dried | 0.000g |
| Sweeteners, tabletop, sucralose, SPLENDA packets | 0.000g |
| Asparagus, raw | 0.000g |
| Orange-flavor drink, breakfast type, low calorie, powder | 0.000g |
| Wheat flour, white (industrial), 9% protein, bleached, enriched | 0.000g |
| Cheese, mozzarella, nonfat | 0.000g |
| Babyfood, juice, orange | 0.000g |
| Soup, SWANSON Chicken Broth 99% Fat Free | 0.000g |
| Egg, white, raw, fresh | 0.000g |
| Cereals ready-to-eat, NATURE'S PATH, OPTIMUM | 0.000g |
| Soup, beef broth bouillon and consomme, canned, condensed | 0.000g |
| Orange breakfast drink, ready-to-drink | 0.000g |
| Water, non-carbonated, bottles, natural fruit flavors, sweetened with low calorie sweetener | 0.000g |
| Orange juice, canned, unsweetened | 0.000g |
| Fruit punch-flavor drink, powder, without added sodium, prepared with water | 0.000g |
| Salt, table | 0.000g |
| Pie fillings, cherry, low calorie | 0.000g |
| Alcoholic beverage, distilled, all (gin, rum, vodka, whiskey) 94 proof | 0.000g |
| Alcoholic beverage, distilled, gin, 90 proof | 0.000g |
| Orange juice, frozen concentrate, unsweetened, diluted with 3 volume water | 0.000g |
| Spices, parsley, dried | 0.000g |
| Wheat flour, white (industrial), 15% protein, bleached, enriched | 0.000g |
| Carbonated beverage, SPRITE, lemon-lime, without caffeine | 0.000g |
| Wheat flour, white (industrial), 13% protein, bleached, enriched | 0.000g |
| Sugars, brown | 0.000g |
| Burdock root, raw | 0.000g |
| Gourd, white-flowered (calabash), cooked, boiled, drained, without salt | 0.000g |
| Cocktail mix, non-alcoholic, concentrated, frozen | 0.000g |
| Asparagus, cooked, boiled, drained | 0.000g |
| Carbonated beverage, cola, without caffeine | 0.000g |
| Soup, consomme with gelatin, dry, mix, prepared with water | 0.000g |
| Lemonade-flavor drink, powder | 0.000g |
| Cabbage, common, cooked, boiled, drained, with salt | 0.000g |
| Tea, instant, sweetened with sugar, lemon-flavored, without added ascorbic acid, powder, prepared | 0.000g |
| Alcoholic beverage, distilled, rum, 80 proof | 0.000g |
| Fruit-flavored drink, powder, with high vitamin C with other added vitamins, low calorie | 0.000g |
| Candies, hard | 0.000g |
| Babyfood, dessert, fruit dessert, without ascorbic acid, strained | 0.000g |
| Cereals ready-to-eat, GENERAL MILLS, HONEY NUT CHEERIOS | 0.000g |
| Apricots, canned, juice pack, with skin, solids and liquids | 0.000g |
| Cereals ready-to-eat, NATURE'S PATH, OPTIMUM SLIM | 0.000g |
| Syrups, corn, light | 0.000g |
| Fluid replacement, electrolyte solution (include PEDIALYTE) | 0.000g |
| Syrups, chocolate, HERSHEY'S Genuine Chocolate Flavored Lite Syrup | 0.000g |
| Apricots, dried, sulfured, stewed, without added sugar | 0.000g |
| Syrups, corn, dark | 0.000g |
| Carbonated beverage, low calorie, other than cola or pepper, without caffeine | 0.000g |
| Cranberry juice cocktail, frozen concentrate, prepared with water | 0.000g |
| Sports drink, COCA-COLA, POWERADE, lemon-lime flavored, ready-to-drink | 0.000g |
| Energy drink, RED BULL, with added caffeine, niacin, pantothenic acid, vitamins B6 and B12 | 0.000g |
| Cabbage, cooked, boiled, drained, without salt | 0.000g |
| Tapioca, pearl, dry | 0.000g |
| Cereals ready-to-eat, GENERAL MILLS, BERRY BERRY KIX | 0.000g |
| Jams and preserves, apricot | 0.000g |
| Carbonated beverage, low calorie, cola or pepper-types, with sodium saccharin, contains caffeine | 0.000g |
| Corn beverage | 0.000g |
| Babyfood, fruit, apricot with tapioca, strained | 0.000g |
| Cabbage, red, cooked, boiled, drained, with salt | 0.000g |
| Marmalade, orange | 0.000g |
| Sweeteners, tabletop, saccharin | 0.000g |
| Alcoholic beverage, whiskey sour, prepared from item 14530 | 0.000g |
| Babyfood, vegetables, squash, junior | 0.000g |
| Babyfood, fruit, apricot with tapioca, junior | 0.000g |
| Egg, white, dried, powder, glucose reduced | 0.000g |
| Gelatin desserts, dry mix, reduced calorie, with aspartame | 0.000g |
| Pear nectar, canned, without added ascorbic acid | 0.000g |
| Fruit cocktail, (peach and pineapple and pear and grape and cherry), canned, juice pack, solids and liquids | 0.000g |
| Limeade, frozen concentrate, prepared with water | 0.000g |
| Breakfast type drink, orange flavor, reduced sugar | 0.000g |
| Fish, lingcod, raw | 0.000g |
| Syrups, grenadine | 0.000g |
| Wheat flour, white (industrial), 10% protein, bleached, unenriched | 0.000g |
| Frozen novelties, ice type, italian, restaurant-prepared | 0.000g |
| Alcoholic beverage, distilled, all (gin, rum, vodka, whiskey) 90 proof | 0.000g |
| Alcoholic beverage, wine, table, red | 0.000g |
| Syrups, table blends, pancake | 0.000g |
| Whiskey sour mix, powder | 0.000g |
| Lemonade, frozen concentrate, pink, prepared with water | 0.000g |
| Peach nectar, canned, without added ascorbic acid | 0.000g |
| Tea, brewed, prepared with distilled water | 0.000g |
| Alcoholic beverage, whiskey sour, prepared from item 14028 | 0.000g |
| Apricots, canned, light syrup pack, with skin, solids and liquids | 0.000g |
| Lemonade-flavor drink, powder, prepared with water | 0.000g |
| Wheat flour, white (industrial), 10% protein, bleached, enriched | 0.000g |
| Babyfood, juice, apple and plum | 0.000g |
| Gelatin desserts, dry mix, prepared with water | 0.000g |
| Babyfood, pears, dices, toddler | 0.000g |
| Coffee, instant, decaffeinated, powder, prepared with water | 0.000g |
| Orange drink, breakfast type, with juice and pulp, frozen concentrate, prepared with water | 0.000g |
| Babyfood, fruit, peaches, strained | 0.000g |
| Mollusks, clam, mixed species, canned, liquid | 0.000g |
| Babyfood, dessert, peach cobbler, strained | 0.000g |
| Candies, gumdrops, starch jelly pieces | 0.000g |
| Chard, swiss, raw | 0.000g |
| Tea, herb, chamomile, brewed | 0.000g |